Директор

Олійник Андрій Іванович

Дистанційна освіта
Інформація для батьків
Інформаційна сторінка вчителя початкових класів Коротун В.Л.
День працівників освіти та день шкільного самоврядування
День працівників освіти та день шкільного самоврядування

Поділитися новиною:

День працівників освіти та день шкільного самоврядування

30.09.2016 року в Гусинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся День шкільного самоврядування та святковий концерт на день працівників освіти

            30.09.2016 року в Гусинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся  День шкільного самоврядування. До цього дня уся учнівська родина готувалася довго, старанно, продумували все до останньої дрібниці аби цей день дійсно став цікавим для усіх членів шкільної родини.

Як завжди у період підготовки до Дня учнівського самоврядування були розподілені доручення між усіма  лідерами, аби в День шкільного самоврядування, кожний знав чітко свою роль. Обов’язки директора школи виконувала – Лобанова Дарина, учениця 11 класу, президент учнівської ради, завучем з навчальної роботи в цей день була Коваленко Вікторія, учениця 11 класу – віце-президент учнівської ради. Роботу завуча з виховної роботи взяла в свої руки – Латонова Тетяна, учениця 11 класу. Кращі учні 10 та 11 класів взяли обов'язки інших вчителів .

В п'ятницю в нашій школі відбувся День самоврядування. Кращі учні школи проводили уроки. Серед навчальних предметів я обрала історію. Я трішки хвилювалася, тому що повинна була викладати предмет  в середніх класах. Адже матеріал складний, але ретельна підготовка допомогла мені здобути перші маленькі перемоги у нелегкій праці вчителя. День пройшов успішно, я залишилася задоволеною.Після проведення мною уроків я зрозуміла, що робота вчителя не є легкою і потребує щоденної підготовки. Після проведених уроків я задумалася над отриманням професії вчителя з історії.

Коваленко Вікторія, учениця 11 класу

 

Під час самоврядування я проводила уроки з української мови та літератури. На уроці, в ролі вчителя, було багато переживань. Але я справилася. Шануймо, учні, працю ВЧИТЕЛЯ.

Заїченко Анастасія, учениця 11 класу

Я ніколи не мріяла стати директором школи. Але така мить мені випала під час проведення Дня самоврядування. Минулих років я вже виконувала обовязки вчителів. А тут мені випала нагода порівняти, проконтрулювати, трішки покерувати.
Свій робочий день я почала з посмішки... і цей день мені вдався! Я намагалася налагодити хороші стосунки як із вчителями так і з учнями. За цей час я познайомилася із шкільною документацією, відвідала два уроки, відповіла на декілка телефоних дзвінки...і зрозуміла - ця робота потребує витримки, досвіду, знань, впевненості, терпіння.
Я бажаю всім нашим педагогам і всім педагогам країни витримки, наснаги, здоров'я та щирих та чемних учнів!

Лобанова Дарина, учеиця 11 класу.

Також пройшов святковий концерт, де помімо пісених привітань учні подарували, зроблені власноруч, листівки.

Web-адреса: gusinka-zosh.kupyansk.info/news/id/8800 | Переглядів: 193Дата публікації: 20:59 03.10.2016
Версія для слабо- зорих